Tel: +90 216 380 71 97 - E-Mail: info@leaderscoach.com.tr

BİZ KİMİZ?

Leaders’ Coach iş sahiplerine ve üst düzey yöneticilerine iş geliştirme, operasyonel iyileştirme ve organizasyonel yapılanma konularında işletme koçluğu ve danışmanlık hizmetleri vermek üzere kurulmuştur. Hizmet verdiğimiz şirketlerde farklılık yaratmayı ve değişik iş modelleriyle değer katmayı ilke edinmiş bir kuruluşuz.

Şirketlerde iki temel değer yaratma hedefiyle yola çıktık:

  • Şirketlerin sürdürülebilir karlı büyüme hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olmak.
  • İş sahipleri ve tepe yöneticilere daha iyi liderler olmaları için rehberlik ederek iş-hayat dengesini kurmalarına destek verecek araçlarla donatmak.

Türkiye’nin yakaladığı büyüme ivmesini gelecek yıllarda da sürdürerek dünya ekonomisinin lider oyuncularından biri olacağına inancımız bizi bu girişimimiz konusunda cesaretlendirmektedir.

Ülkemizin lider ekonomiler arasında daha üst sıralara çıkması ancak girişimci iş sahiplerinin işletmelerini daha rekabetçi ve verimli kılmalarıyla mümkün olacaktır.

Bu inançla, şirketlerimize ve liderlerine en üst seviyede değer yaratacak sistemleri dünyadaki en başarılı uygulamalar ile yerel birikimlerimizi birleştirerek sürekli geliştiriyoruz. Başta A.B.D olmak üzere gelişmiş ekonomilerde başarısını kanıtlamış iş modellerini stratejik işbirliklerimiz yoluyla ülkemize kazandırıyoruz.

TAKIMIMIZ

İşletme koçlarımızın her biri farklı disiplinlerde son derece iyi yetişmiş, engin bilgi ve tecrübelerle donatılmış, yönetim kademelerinde birçok başarılara imza atmış yetkin kişilerdir.

İşletme koçlarımız bugüne kadar elde ettikleri deneyimleri iş sahiplerinin kendilerini ve şirketlerini geliştirmelerine yardımcı olmak üzere Leaders’ Coach çatısı altında toplandılar.

Leaders’ Coach takımı farklı sektör ve dallardaki deneyimlerinden oluşturduğu ortak aklı iş sahiplerinin hizmetine sunmaktadır.

Leaders’ Coach; geliştirdiği sistemlerin hizmet verdiği işletmelerde en etkin biçimde kullanılması amacıyla, tüm takımına 120 saatlik “İşletme Koçluğu Eğitim Programı” uygular.

Eğitim programı sonunda başarılı olanlar ABD’de yerleşik IBG tarafından sertifikalandırılır. Müşterilerimize hizmet veren tüm işletme koçlarımız uluslararası sertifikasyona ve dünyaca kabul görmüş etik standartlara sahiptir.

 

KURUCUMUZ

Leaders’ Coach’un kurucusu Baydu Veznedaroğlu 1985 yılında vardiya mühendisi olarak iş hayatına başladı ve Genel Müdür olduğu 33 yaşına kadar birçok farklı pozisyonda görev aldı. Genel Müdürlüğe başladığında ilk 500 sanayi şirketi arasında 102. sırada olan şirketi, dördüncü görev yılında 56. sıraya ulaştırdı.

1999 yılından itibaren farklı holding ve şirketlerde genel müdür, yönetim kurulu üyesi ve CEO olarak üst düzey yöneticilik görevlerini üstlendi. Kuruluşunda görev aldığı büyük bir holdingin CEO’luğundan 2011 yılında ayrılan Baydu Veznedaroğlu, bilgi ve birikimlerini daha çok şirketin hizmetine sunma sevdasıyla Leaders’ Coach’u kurdu.

Veznedaroğlu’nun liderlik modelinde en belirgin fark; klasik organizasyonlar yerine hızlı işleyen, karar alabilen, karlılık ve verimlilik odaklı organizasyonel yapıları tercih etmesidir.

Görev aldığı holding ve şirketlerde satış, pazarlama, tedarik zinciri, operasyonlar ve yatırım başta olmak üzere her alanda yenilikçi iş modellerini başarıyla hayata geçirmiştir. Liderliğini yaptığı projeler arasında üç ulusal markanın kurumsal kimliğinin yeniden konumlandırılması, yüzlerce yeni ürün lansmanı, farklı satış ve dağıtım modellerinin uygulanması, verimlik ve karlılık artırıcı projeler de vardır. İş hayatı boyunca yaklaşık 420 milyon dolarlık yeni yatırım ve şirket satın almasına liderlik etmiştir.

İnsanımızın kalkınması ve ülkemizin büyümesi adına yapılan her girişimin çok değerli olduğuna inanmakta ve her yatırım hamlesinin destekçisi olmaktan gurur duymaktadır.

 

Back to Top